Hoşgeldin, Ziyaretçi
Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adınız:
  

Şifreniz:
  

Forumda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Toplam Üyeler: 457
» Son Üye: seribegeni
» Toplam Konular: 7,330
» Toplam Yorumlar: 7,411

Detaylı İstatistikler

Kimler Çevrimiçi
Toplam: 37 kullanıcı aktif
» 0 Kayıtlı
» 37 Ziyaretçi

Son Aktiviteler
Matkap Uçlu Vida
Forum: Yeni Site Tanıtımları
Son Yorum: tarikcan
33 dakika önce
» Yorumlar: 0
» Okunma: 2
ACCENT PRIME: PRIME İNCEL...
Forum: Yeni Site Tanıtımları
Son Yorum: Laplace
4 saat önce
» Yorumlar: 0
» Okunma: 4
oyun blogu
Forum: Yeni Site Tanıtımları
Son Yorum: Laplace
5 saat önce
» Yorumlar: 0
» Okunma: 4
kredi başvurusu
Forum: Yeni Site Tanıtımları
Son Yorum: Laplace
5 saat önce
» Yorumlar: 0
» Okunma: 4
dizi blogu
Forum: Yeni Site Tanıtımları
Son Yorum: Laplace
5 saat önce
» Yorumlar: 0
» Okunma: 4
eğlence blogu
Forum: Yeni Site Tanıtımları
Son Yorum: Laplace
5 saat önce
» Yorumlar: 0
» Okunma: 4
En iyi Bim aktüel dünyası...
Forum: Yeni Site Tanıtımları
Son Yorum: Laplace
5 saat önce
» Yorumlar: 0
» Okunma: 2
Bim aktüel dünyası sizler...
Forum: Yeni Site Tanıtımları
Son Yorum: Laplace
5 saat önce
» Yorumlar: 0
» Okunma: 2
Yabancı dizi izle , dizi ...
Forum: Yeni Site Tanıtımları
Son Yorum: Laplace
6 saat önce
» Yorumlar: 0
» Okunma: 2
Dini Düğün Hizmetleri
Forum: Yeni Site Tanıtımları
Son Yorum: creeper123
7 saat önce
» Yorumlar: 0
» Okunma: 4

 
  Matkap Uçlu Vida
Yazar: tarikcan - 33 dakika önce - Forum: Yeni Site Tanıtımları - Yorum Yok

Sac metal matkap uçlu vidalara benzer, ancak bir matkap deliği delme ihtiyacını ortadan kaldıran sac veya çelik kesmek için matkap şeklinde bir noktaya sahiptir. Bu kendi kendine delme matkap uçlu vidaları, yumuşak çelik veya diğer metallerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Kendiliğinden delme vidası noktaları, 1'den 5'e kadar numaralandırılır, sayı ne kadar büyükse, bir kılavuz delik olmadan daha kalın metalden geçebilir. 5 nokta, örneğin 0,5 inç (13 mm) çeliği delebilir.

Bu konuyu yazdır

  ACCENT PRIME: PRIME İNCELME
Yazar: Laplace - 4 saat önce - Forum: Yeni Site Tanıtımları - Yorum Yok

Vücudumuz genç yaşlarda fit görünebilir. Ancak yaş almayla beraber, karnımızın, bacaklarımızın, kalçamızın, kollarımızın, omuzlarımızın ve sırtımızın sahip olduğu cildimiz sıkılığını kaybedebilir ve gözle görülür aşırı yağlanmaya ve genel olarak istenmeyen bir görünüme sebep olur. Bu durumdan kurtulmak ve vücudumuzu eski görünümüne kavuşturabilmek için teknolojiden faydalanmak bize çözüm üretebilir.

Yeni nesil zayıflama teknolojilerinden olan Accent Prime İncelme, kısa bir zaman içerisinde vücudunuzun fit ve düzgün görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

Accent Prime İncelme, kişinin cilt tipine gore otomatik olarak ayarlanan derinlik kontrolü sayesinde kişiye özel bir tedavi sağlamaktadır. Yönlendirilmiş olan ultrasonik ses dalgaları ile yağ fazlalarını hızlı ve etkili olarak parçalamaktadır.

Yaşımızın ilerlemesi ile vücut şekillerimizde yaşanan değişmeler, sarkma, yağlanma gibi vücut şeklini bozmakta olan etkenler, cildin donuk ve cansız görünümü için Accent Prime İncelme uygulanabilmektedir.

Accent Prime İncelme, deri altına maksimum enerji verilerek başarılı sonuçlar elde edilmekte, konforlu ve kolay bir tedavi imkanı sunmaktadır.

Uygulamada ısının kademeli olarak artmakta ve aynı zamanda vakumlama yapılmaktadır. Bu nedenle uygulama hem rahat geçmekte hem de işlem sonrası ciltte herhangi bir yara izi oluşmamaktadır. Accent Prime İncelme uygulanan kişiler, sosyal hayatlarına hemen geri dönebilmektedir. Uygulamanın yapılmış olduğu bölgede hafif derecede bir kızarıklık olabilmekte ancak birkaç saat sonra bu kızarıklık kendiliğinden yok olmaktadır.

Accent Prime İncelme ile 4 seansta istenen bölgelerde incelme görülmektedir. Ciltlerin durumuna ve sorunlara göre uygulama 4 - 6 seans arasında yapılabilmektedir.

Accent Prime İncelme Hangi Bölgelere Uygulanabilmektedir?

Accent Prime İncelme, vücut sıkılaştırma için bilinen yöntemlerden birisi haline gelmiştir. Aynı zamanda vücutta belli bölgelere uygulanabilir. Bu bölgeler ise; bacak kol bölgeleri, omuz bölgesi, yüz ve mide karın bölgesidir. Bacak ve kol bölgelerinde ultrason ve radyo frekansları birleştirilir. Böylelikle bacak ve kol bölgelerinin sıkılaşarak, gerginleşmesine yardımcı olmaktadır. Karın bölgesinde ise sadece 20 dakikalık bir uygulama ile kişilerin fazla yağlarından kurtulmalarına ve gergin bir karına sahip olmalarına yardımcı olmaktadır.

Accent Prime İncelme Kol ve Bacak Uygulaması;

Accent Prime İncelme, uyluk ve dizlerin iç taraflarında bulunan yağ dokuları ve hassas ciltlere de uygundur. Ultrason ve radyo dalgasını beraber kullanarak hızlı ve etkili bir şekilde sonuç alınmasına destek olmaktadır. Bu sistem ile kolajen lifleri uyarılır ve bacaklar inceltilerek gerginleşmesine yardımcı olur.

Accent Prime İncelme Karın Uygulaması

Karın bölgesi en hassas bölgelerden birisidir. Hareketsiz yaşam, stres, zorlayıcı olan diyetler, gebelik ve yaş gibi etkenlerin tamamı herkesi rahatsız eden sarkmış karın görüntüsüne neden olur. Cildin esnekliğinin geri kazandırılmasında bazen zorlu egzersizler işe yaramaz. Accent Prime İncelme ile karın bölgesinde bulunan yağ fazlalıklarını yok ederek, cilde sıkılık ve esneklik kazandırmaya destek olur.

Yüz ve Çevresinde Accent Prime İncelme

Accent Prime İncelme, kolajen liflerden oluşmakta olan bir ağ üzerinde çalışmaktadır. Böylece onları harekete geçirip, cildin elastikiyet ve şeklini yeniden kazanmasına yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda yağ miktarını önemli ölçülerde azaltmaktadır.

Omuz Bölgesinde Accent Prime İncelme

Kişiler yaşlandıkça, omuzları sertliklerini yitirebilir. Bu durum da aşırı görünür yağlara ve istenmeyen bir görüntüye sebep olabilir. Accent Prime İncelme, kol ve omuz bölgelerinde de etkilidir. Ultrasonik radyo dalgaları kullanılarak omuz bölgesindeki yağ miktarını azaltmakta ve omuz bölgesinde istenen görünümün sağlanmasına destek olmaktadır.

Accent Prime İncelme Kimler için Uygundur?

Accent Prime İncelme, ciltte bulunan elastikiyetin nerede ise kaybolması halinde karşılaşılan bir tedavi yöntemidir. Cilt dokusunda bulunan elastikiyet özelliği daha çok kişilerin yaşlanması durumunda ortaya çıktığından dolayı, bu tedavi yöntemi daha çok yaşı ilerlemiş olan kişilerde ve bu durumun sonunda vücutlarında bulunan belli bölgelerinde sarkma, yağlanma veya farklı görüntü bozuklukları oluşan kişilere uygulanmaktadır.

Accent Prime İncelme Nerede Uygulanır?

Accent Prime İncelme, Ankara'da Özgür Koldaş Tunalı Polikliniğinde yapılmaktadır. Tecrübeli ve güleryüzlü personeliyle ve hijyenik ortamıyla güvenle gidebileceğiniz ve uygulamayı yaptırabileceğiniz bir polikliniktir. Accent Prime İncelme ile ilgili bilgi almak ve uygulama yaptırmak için Dr. Özgür Koldaş Tunalı Polikliniği'ni tercih edebilirsiniz.

Bu konuyu yazdır

  oyun blogu
Yazar: Laplace - 5 saat önce - Forum: Yeni Site Tanıtımları - Yorum Yok

fozxioyunlogo.png
Bilgisayar oyunları boş zamanlarımızı değerlendirdiğimiz, oyun blogu üzüldüğümüzde, sevindiğimizde ve hayatın her zamanında sıkıntımızı gideren uğraşlardır. Özellikle online oyunlarda oyun karakterinizi geliştirmek zırh, silah vb. itemler kazanmak oldukça zevklidir. Fakat herkesin oyun zevki aynı değildir. Ben savaş oyunu seviyorsam siz strateji oyunu seviyor olabilirsiniz.

cok-oyunculu-doodle-768x498.jpeg

Bu yüzden bir oyun almadan önce herhangi bir oyun bloğundan yardım alabilirsiniz. Sevmeyeceğiniz bir oyunu oynamazsınız çünkü oyun sizi eğlendirmesi gereken bir mecradır. Bilgisayar teknolojisinin gelişmesiyle yeni yüzlerce oyun üreticisi binlerce içerik üretti. Her tarzdan insanların oynayabileceği oyunlar geliştirdiler. Hal böyle olunca karakterinize uyacak en iyi oyunu, oyun bloğundan araştırarak bulabilirsiniz.

Bu konuyu yazdır

  kredi başvurusu
Yazar: Laplace - 5 saat önce - Forum: Yeni Site Tanıtımları - Yorum Yok

Kredi ve kredi başvurusu yapmak günümüz teknolojisinde çok kolay bir işlemdir. kredi başvurusu Artık cebimize kadar girmiş olan internet teknolojisi sayesinde bir tıkla kredi başvurusu yapabilmekteyiz. Kredi başvurusu yanında tüm internet bankacılık teknolojileri, forex ve yatırım işlemleride çok kolay bir şekilde cebimizdeki küçücük aygıtlar tarafından başarılı bir şekilde yürütülebilmektedir.
ogrenim-kredisi.jpg
Bu küçük aygıtların bu denli iş yapabilmesinin yanı sıra bazı fırsatçılarda bu durumu değerlendirmektedir. Telefonunuza gelen spam mesajlarla sizi kandırabilir. Kredi kartı ve banka ile ilgili 3. Şahıslarla paylaşmamanız gereken bilgileri elde etmeye çalışmaktadırlar. Bu konuda oldukça dikkatli davranmalı kredi, bankacılık ve kredi başvurusu gibi işlemlerinizde oldukça dikkatli olmalısınız. Herhangi bir sorunda bankanızın veya finans kurumunuzun ilgili çağrı merkezini arayarak işlemlerinizi kontrol ettiriniz.

Bu konuyu yazdır

  dizi blogu
Yazar: Laplace - 5 saat önce - Forum: Yeni Site Tanıtımları - Yorum Yok

Dizi izlemek kültürümüzün en eski zamanına kadar dayanır ve nerdeyse aramız dizi izlemeyen yoktur. Hemen hemen eskiden her evde dizi blogu var olan televizyon tarafından yayıncının istediği filmleri belirli gün ve saatlerde yayınlanan dizilerden, internet teknolojisinin gelişmesiyle istediğiniz tür ve içerikte her türlü diziye internet dizi bloğu üzerinden erişebilmekteyiz.
en-son-babalar-duyar-310x165.jpg
İnternet üzerinden erişilebilen bir takım platformlarla istediğimiz türden dizi veya filme anında ulaşabiliyoruz. Alt yazı opsiyonunun yanı sıra ayrıca sağır ve dilsizler için bile işaret dili seçenekleri mevcut olmaktadır. Bunun sayesinde her kitleye hitap etmektedir. Bu platformlardan bazıları ücretli olurken bazı platformlarda ücretsiz hizmet vermektedir. Detaylı bilgiye dizi bloğu üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu konuyu yazdır

  eğlence blogu
Yazar: Laplace - 5 saat önce - Forum: Yeni Site Tanıtımları - Yorum Yok

Stres günümüzün her tehlilkeli ve sinsi hastalığıdır. eğlence blogu Stres yüzünden hergün binlerce insan farklı sekonder bir hastalığa tutulmaktadır. Stresle baş edebilmenin en iyi yöntemi eğlenmektedir. İnternet ortamında yüzlerce eğlence bloğu mevcuttur. Bu bloglara girerek boş zamanlarınızı değerlendirebilir, kendinizi eğlendirebilirsiniz. En başarılı hastalık tedavi yöntemlerinden biridir eğlenmek.
Ofiste monoton çalışırken birden gözünüz eğlence bloğuna takılır ve küçük bir kaçamak yaparsınız. Ee sürekli 7/24 çalışmakta olmuyor sonuçta. İnsan kendini eğlendirmeyi bilmezse hayattan zevk alamaz. Bunun doğal sonucu olarak strese girer ve bu çok kötü bir sonuçtur.

Bu konuyu yazdır

  En iyi Bim aktüel dünyası sizlerle
Yazar: Laplace - 5 saat önce - Forum: Yeni Site Tanıtımları - Yorum Yok

Bim aktüel dünyası sizlerle
Her zaman için çeşitli bim aktüel ürünleri vatandaşlar tarafından tercih edilmektedir. Bu ürünler ile birlikte kaliteli bir şekilde ucuz yollu gıda tüketimi sağlanmaktadır.
bim-aktuel-urunleri.jpg
Kendine has markaları ile birlikte insanlar için kaliteli bir çizgisi olan mağaza içerisinde gıdadan kozmetiğe , kozmetikten temizlik maddelerine oldukça farklı seçenekler mevcut bulunuyor. Özellikle gıda tarafında dost yoğurt gibi çok tutulan markaları olan Bim sürekli olarak her çeşit ürünü raflarında bizlere sunuyor.

Siz de kaliteli bir şekilde alışveriş yapmak istiyorsanız bim mağazalarını tercih ederek hem iyi hem de tasarruflu ürünler alabilirsiniz. Sizler için çeşitli web sitelerinde haftalık gelen aktüel ürünler de paylaşılmakta olup bunları takip etmeniz avantajınızadır.

Bu konuyu yazdır

  Bim aktüel dünyası sizlerle
Yazar: Laplace - 5 saat önce - Forum: Yeni Site Tanıtımları - Yorum Yok

Bim aktüel dünyası sizlerle
Her zaman için çeşitli [URL="https://aktuelbim.org/"]bim aktüel[/URL] ürünleri vatandaşlar tarafından tercih edilmektedir. Bu ürünler ile birlikte kaliteli bir şekilde ucuz yollu gıda tüketimi sağlanmaktadır.
bim-aktuel-urunleri.jpg
Kendine has markaları ile birlikte insanlar için kaliteli bir çizgisi olan mağaza içerisinde gıdadan kozmetiğe , kozmetikten temizlik maddelerine oldukça farklı seçenekler mevcut bulunuyor. Özellikle gıda tarafında dost yoğurt gibi çok tutulan markaları olan Bim sürekli olarak her çeşit ürünü raflarında bizlere sunuyor.

Siz de kaliteli bir şekilde alışveriş yapmak istiyorsanız bim mağazalarını tercih ederek hem iyi hem de tasarruflu ürünler alabilirsiniz. Sizler için çeşitli web sitelerinde haftalık gelen aktüel ürünler de paylaşılmakta olup bunları takip etmeniz avantajınızadır.

Bu konuyu yazdır

  Yabancı dizi izle , dizi izle , anime izle
Yazar: Laplace - 6 saat önce - Forum: Yeni Site Tanıtımları - Yorum Yok

logo-siyah.png
Dizi severlerin yeni gözdelerinden olan dizilistem.com, izleyicilerine en yeni dizileri en hızlı bir biçimde ulaştıracağının garantisini veriyor.
Yabancı dizi izlemenin en keyifli adreslerinden olan dizilistem de izleyicileri güzel bir arayüz ve mobil teması karşılıyor. Sitenin kategorileri
13c3a095f88eab468b2b73ee9d15a33e.jpg
tüm izleyenlere hitap etmekle birlikte rahatlıkla sayfalar arası geçiş yapılabilmekte. Kendine özgü video player sistemiyle dizileri donmadan
ve full hd kalitede izletebilen bir sisteme sahip olan site, sektörde hızla yükselmekte.
Dizi izlemek hiç bu kadar rahat olmamıştı. Tek yapmanız gereken sitenin ismini aratmak. Sadece 1 saniyede açılan site bu yönden ülkenin en iyileri
Narcos-mexico-izle.jpg
arasına girmiş durumda. Ayrıca anasayfada verilen dizi önerileri kısmı da çok hoş olmuş. Dört dörtlük bir dizi sitesi olacağa benziyor. Gelecekte
dizi izlemenin bir numarası olacağına kesin gözüyle bakılan site Game Of Thrones vb. yapımları ülkede ekleyen ender sitelerden. Ve bu serilerin devamı da
gelecek gibi görünüyor.
Özellikle anime izle sektöründe kendisine iyi bir yer edinmek isteyen site ekibi, büyük bir hız ve titizlikle bu sektördeki yüzlerce dizinin siteye
ekleneceği müjdesini de veriyorlar.

Bu konuyu yazdır

  Dini Düğün Hizmetleri
Yazar: creeper123 - 7 saat önce - Forum: Yeni Site Tanıtımları - Yorum Yok

İlahi grubu semazen grubu günümüzde birçok düğünde düşünüldüğünden çok daha fazla oranda talep görmektedir. İnsanlar bu hizmetleri satın almak ve bu şekilde kendi özel günlerinin unutulmaz bir hale gelmesini sağlamaktadır. Bu konuda hizmet veren yerler yalnızca bir yer ya da bir bölge ile sınırlı kalmayıp tüm Türkiye adına bu güzel ve özel hizmeti arzu eden herkese sunmaktadır. Mehteran ekibi sayesinde sizler dilediğini gibi güzel bir geceye sahip olabilirsiniz. Yüksek seslerin çıktığı ve her ses ile dünyada vatan sevgisinin dinletildiği bu organizasyonlar ile sizler inanılmaz bir hizmet satın almanın ayrıcalıklarını doyasıya yaşamaya başlayacaksınız.

Beklenen Kaliteli Hizmet
Bayan ilahi grubu günümüzde özellikle dini anlamda yapılan birçok etkinliğin vazgeçilmezi olmuştur. Bu şekilde bayanlara bir hizmet sağlayan ve uzun süre bayanların dini anlamda bir doygunluk yaşamasını sağlayan bu ekipler unutulmaz bir gün yaşamanıza yardımcı olacaktır. Dini düğün arzu edenler için çalgı çengi değil daha çok kalbe hitap eden değerli müzikler önemlidir. Bu nedenle de bu türden talep gören düğünler için birçok yenilik oluşturulmuş ve herkesin severek tercih edeceği çok değerli gruplar bir araya getirilmiştir. Severek dinleyeceğiniz ve severek sürekli tercih edeceğiniz bu gruplar sizler adına aktif çalışma göstermektedir. İslami organizasyon ile sizler de tüm düğün sürecinizde dahi Allah aşkına yönelebilir bunun keyfini yaşayabilirsiniz.

Bu konuyu yazdır