Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marka tescil başvurusu
#1
Marka tescil başvurusu

Markanızla ilgili sizlere ait olan adlar, kelimeler, amblemler, sözcükler gibi basım yolu ile çoğaltılabilir tüm unsurların, Türk Patent Enstitüsü yardımı ile size ait olduğuna dair kayıt oluşturulduğu ve size ait olduğuna dair evrak, onay işlemlerinin hazırlanarak, eserinizin koruma altına alınması, marka tescil işlemlerine verilen tanımdır.

Marka tescil işlemlerinde sağlanan bu yollar da sizlere deneyim ve birikimi ile yardım edecek bir kuruluş ile çalışmanız önemli faktörlerden biri ve markatescilettirmek.com adresi üzerinden firma sizlere hem danışmanlık sağlamakta hem de aklınıza takılan tüm soruları yanıtlamakta. Danışmanlık sonrası marka tescil ettirmek isteyen tüm kullanıcı ve müşterilerini bu konuda hızlı ve güvenilir marka tescil işlemleri sağlamakta.

İşlemler incelendiğinde, marka tescili yaptırmak size ait olan marka yapısında ki oluşumların, piyasada ki birçok benzer unsurdan farklı özelliğini bularak bu özelliği ön plana çıkarmak ve korumaya almak hususu ile bağlantılıdır. Firma size özgü değiştirilemeyecek özelliklerin bulunmasında ve bu özelliklerin markayı oluşturmasında profesyonel ve kalıcı bir çalışma yolu izleyerek, başarılı marka tescilleme işlemleri gerçekleştirmektedir.

Hizmetten yararlanmak için firma ile web sitesinden ya da web sitesinde bulunan iletişim adreslerinden doğrudan bağlantı sağlayarak marka tescil başvurusu konusunda tüm sorulara yanıt bulabilmektesiniz. Başvurularınız ve marka tescil işlemleri için gereken evraklarınız ve işlemin tamamlanması için güvenilir bir hizmet almak için firma ile kuracağınız, iletişim yeterli. Firmanın, marka tescil ücretleri isim tescil etme, isim hakkı alma, com. tr alma, buluş tescili, ürün model tescili, patent başvurusu gibi profesyonellikle verdiği hizmet koşullarından hangisini seçeceğinize göre şekillenmekte ve bu konular hakkında da danışmanlık sizlere sağlanmaktadır.
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İmar Barışı Kayıt Başvurusu zoro 0 3 9 saat önce
Son Yorum: zoro
  Global Tescil Ofisi ∣ Marka Tescil Sorgulama ∣ Patent Almak ∣ Marka Başvurusu enesk001 0 39 17-02-2019, Saat: 01:39
Son Yorum: enesk001
  Eray Tur İle Vize Başvurusu Çok Kolay Tanitim 0 91 06-01-2019, Saat: 06:00
Son Yorum: Tanitim
  Kosgeb Kredi Başvurusu Superisi 0 93 15-12-2018, Saat: 13:00
Son Yorum: Superisi
  kredi başvurusu Laplace 0 91 11-12-2018, Saat: 22:30
Son Yorum: Laplace

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi