Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İsim tescil ofisi
#1
İsim tescil ofisi

Büyük bir firma olmanın yolu, isim hakkınızın korunmasıdır. İsim haklarının korunması demek, firma isminizin tamamen size ait olması demektir. Bundan sonra rahatlıkla markalaşma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Markalaşmak isteyenler isimtescilofisi.com adresi ile çalışmalıdır. Aracılık hizmet ücreti alan ofisler, işin ehli olduklarından, kısa zamanda işlemlerini bitirmektedirler. Ticaret hayatında çok önemli bir yeri olan isim tescil yaptırma işlemleri, oldukça etkili sonuçlar vermektedir. Bu işin uzmanı isim tescil ofisi yetkilileri, sizin adınıza Türkiye Patent Enstitüsüne başvurmaktadırlar.

Marka başvurusu yapılacağı zaman yapılacak ilk iş, bu işin uzmanları ile çalışmaktır. Bu işin uzmanları, isim tescil ofisi yetkilileri, sizin adınıza isim tescil yaptırma işlemi için başvuru yaptığında, ilk olarak başvuru ücreti ödenmektedir. Türkiye Patent Enstitüsü 10 yıllık marka tescil hakkınızı onayladıktan sonra, hesap yenileme ücreti almaktadır. Bundan sonra, isim hakkı tamamen sizin olmaktadır. Ancak her on yılda bir yenilemeniz gerekir. Aksi halde isim hakkınız bitebilir. Bu nedenle isimtescilofisi.com adresinden, en iyi hizmeti bulabilirsiniz. Günümüz şartlarında, isim hakkı, çok önemlidir. Bu konuda tek söz sahibi kurum, Türkiye Patent Enstitüsü kurumudur. Bu kurum onaylamadıkça, isim hakkı alamazsınız.

Markalaşmak için bir dünya reklam parası ödeyen firmalar, isim hakkını almazlarsa, belli bir süre sonra taklit edilmeye başlanır. Marka tescil işlemleri yaptırmadığınız için, sizi taklit eden hiç bir firmaya yaptırım uygulayamazsınız. Onları şikayet etseniz de, isim hakkı almadığınız için her hangi bir şey yapamıyorsunuz.
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Anamur Emlak Ofisi Mahoma 0 68 04-11-2018, Saat: 22:05
Son Yorum: Mahoma
  Forklift Yedek Parça'da Öncü İsim ballikaya.com.tr bazkriz 0 155 09-06-2018, Saat: 12:14
Son Yorum: bazkriz
  Marka tescil hizmeti - Kararpatent.com nullsix 0 159 07-06-2018, Saat: 21:32
Son Yorum: nullsix
  Ürün Ve Hizmet Kalitenizi Tescil Edin belgelendirme.com bazkriz 0 209 22-03-2018, Saat: 16:32
Son Yorum: bazkriz
  Parça Ofisi ile Oto Yedek Parça Online ve Mağazadan Satış nullsix 0 229 23-02-2018, Saat: 02:03
Son Yorum: nullsix

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi